Firmamız kurucularının 30 yılı aşkın, sektör tecrübelerini bir araya getirerek oluşturduğu bilgi birikimini, yenilikçi disiplinli ve istikrarlı bir çatı altında toplama isteği ile 2019 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Türkiye'de ve yurt dışında medikal ekipmanlar, iş sağlığı ve güvenliği ekipmanlarının üretimini, satış hizmetini sunmak için kurulmuştur.  Eğitimli ve uzman personellerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Müşterilerine dünya kalitesinde ürün sunmak hedefiyle yola çıkılan yolda kısa sürede yurt içi ve yurt dışında en güvenilir firmalardan biri olmayı başarmıştır.

Uluslararası standartlara sahip ürünleri pazara sunmak için sürekli kendini yenileyen ve araştırma, geliştirmeye son derece önem veren firmamız faaliyette bulunduğu alanda yaptığı yeniliklerle müşterilerinin güvenini ve beğenisini kazanmıştır.

Her geçen gün bir yeniliğin ortaya çıktığı sağlık sektöründe gelişmeyi ve büyümeyi kendine hedef edinen tecrübeli kadrosu ve istikrarlı adımları ile kendinden emin ilerlemektedir.

Gelecek yıllarda daha büyük, daha kaliteli, daha çeşitli ve daha iyi bir Saafi iç ve Dış Ticaret A.Ş. için çalışmaktayız. Ülkemize her geçen gün daha fazlı katkı sağlamaktayız. Şartlar ne olursa olsun biz her zaman en iyisi için çalışacağız ve en iyisini yapacağız.

Sağlıklı bir yaşam için hizmet vermekteyiz. Bu amaç doğrultusunda, ürünlerimizi her noktasında en yüksek kalitede, kanıta dayalı ve standart olarak sunmayı hedefliyoruz.

Birlikte, daha yüksek bir yaşam standartı..